My Story

PASJA

Trener personalny. Pasjonat. Jestem specjalistą z zakresu treningu, suplementacji i dietetyki. Posiadam uprawnienia Polskiej Akademii Sportu jako instruktor kulturystyki i trener personalny. Jesteś w dobrych rękach. Zabierajmy się do pracy!

Wiedza

Podczas wieloletniej praktyki zdobyłem mnóstwo dodatkowej wiedzy opartej na własnym doświadczeniu i pracy z klientami. Jestem uczestnikiem wielu szkoleń z zakresu treningu modelującego sylwetkę, funkcjonalnego, taśm TRX, kettlebells i CrossFit.

Zaangażowanie 

Dzięki zamiłowaniu do swojej pracy, chęci pomagania ludziom i olbrzymiemu zaangażowaniu sprawię, że poprzez trening i odpowiednią motywację zmienisz swoje życie i przełamiesz własne słabości. Uzyskaj wymarzone rezultaty!

Trener personalny Gdańsk
My story

Wieloletnia praktyka i doświadczenie.

Posiadam uprawnienia Polskiej Akademii Sportu jako instruktor kulturystyki i trener personalny. Dzięki szkoleniom w prestiżowej szkole Athlete Performance poszerzyłem wiedzę z zakresu mobility i treningu funkcjonalnego. Podczas wieloletniej praktyki zdobyłem mnóstwo dodatkowej wiedzy opartej na własnym doświadczeniu i pracy z klientami. Jestem uczestnikiem wielu szkoleń z zakresu treningu modelującego sylwetkę, funkcjonalnego, taśm TRX, kettlebells i CrossFit.

Pasja, wiedza i profesjonalizm

Jako trener personalny, w swoich treningach łączę odpowiednio dobrany trening ze zdrowym żywieniem. Podczas pracy ze swoimi klientami bardzo dużą uwagę skupiam na ćwiczeniach funkcjonalnych, aby móc je odwzorować w życiu codziennym i sprawiać, że życie staje się łatwiejsze.